Bronkofam, produkti 100% bimor kubanë për trajtimin e mushkërive

Keni nevojë për një medikament 100% bimor në trajtimin e sëmundjeve të mushkërive? BronkoFam është zgjidhja e shkencëtarëve kubanë, e cila ju vjen në ndihmë direkt në shtëpitë tuaja si një terapi plotësisht natyrale, antibakteriale, e cila lufton çdo sëmundje pulmonare (të mushkërive). Ky medikament 100% natyral përmban:💧Ujë🔍Alkool🌱Ekstrakte të marra nga bimët medicinale Ja cilat […]

Continue Reading

UROFAM 100% Produkt Bimor

Urofam ka veti anti-inflamatore dhe antibakteriale. Si një terapi komplementare e infeksioneve të kanaleve urinare, Urofam vepron shpejt për pastrimin e infeksioneve, ndihmon në filtrimin e mbetjeve, duke parandaluar shfaqjen e komplikacioneve siç mund të jetë grumbullimi i toksinave në gjak, si edhe lehtëson simptomat më të shpeshta urinare si djegja e urinës, urinimi i […]

Continue Reading

CARDIOFAM 100% Produkt Bimor

Cardiofam vepron duke ndihmuar në zhbllokimin e enëve të gjakut duke parandaluar në këtë mënyrë sëmundjet arterosklerotike të zemrës. Po ashtu, ndihmon në normalizimin e tensionit arterial, në përmirësimin e rrahjeve të zemrës duke parandaluar sëmundjet akute si, infarkti akut i miokardit apo ishemitë cerebrale, të cilat shkaktohen si pasojë e tensionit të lartë arterial […]

Continue Reading

FORMAX 100% Produkt Bimor

Formax është një terapi komplementare bimore që ju vjen në ndihmë pacientëve që vuajnë nga Diabet tip 2, një sëmundje kronike e cila shoqërohet me rritjen e glukozës apo të sheqerit në gjak për arsye se organizmi nuk ka mundësi të prodhojë insulinë ose prodhimi është i pamjaftueshëm, apo nga pamundësia e veprimit të insulinës […]

Continue Reading

PPS VALERIANA 100% Produkt Bimor

PPS VALERIANA është një produkt bimor që shërben si qetësues për trurin dhe sistemin nervor, lehtëson simptomat që mund të vijnë nga ankthi dhe depresioni, përmirëson ndjeshëm cilësinë e gjumit dhe ju bën që të ndiheni më të relaksuar duke iu rikthyer humorin dhe dëshirën për jetën.  Disa komponime në VALERIANA, të quajtura Acid Valerenik […]

Continue Reading

Melagenina plus stimulon pigmentimin e lëkurës

Vitiligo është një sëmundje e lëkurës, e cila karakterizohet nga humbja e qelizave (melanocitet) të cilat prodhojnë pigmentimin e lëkurës. Si rezultat, shfaqen njolla të bardha në zona të ndryshme të trupit. Këto pika të bardha shfaqen në mënyrë progresive në fytyrë, gjymtyrë dhe zonën gjenitale. Melagenina plus është zgjidhja. Ky medikament ka rezultuar efektiv […]

Continue Reading

Vaji i Farave të Linit përmirëson shëndetin e Zemrës dhe lehtëson dhimbjet e Artritit

Përfitimet nga Vaji i Farave të Linit janë të shumta. Arsyeja pse ky vaj është kaq i shëndetshëm është se ka një përqendrim të lartë të Acideve Yndyrore Omega-3, të cilat janë të rëndësishme për shëndetin e përgjithshëm dhe ndihmojnë në përmirësimin e funksionimit të sistemit kardiovaskular, pulmonar dhe imunitar. Veç kësaj redukton inflamacionin dhe […]

Continue Reading

VIDATOX dhe LARGAVIDA, kombinimi i suksesshëm në trajtimin e sëmundjeve tumorale

VIDATOX 30 CH është një medikament, që vepron duke luftuar qelizat kancerogjene. Pacientët që e kanë përdorur kanë dëshmuar, jo vetëm përmirësim të cilësisë së jetës, por edhe ngadalësim të rritjes së tumorit. VIDATOX 30 CH përmban 33% tretësirë uji-alkool të pesë peptideve me masë molekulare të ulët të nxjerrë nga helmi i akrepit (Rhopalurus […]

Continue Reading